NAŠÍ PRIORITOU JE NEJVYŠŠÍ KVALITA DODÁVANÝCH PRODUKTŮ

1/3

PŘEDNOSTI PRODUKTŮ GOLDEN NUGGETS

 

100 % EXKLUZIVNÍ PRODUKT V PROSTŘEDÍ STŘEDNÍ EVROPY – „sušené zlato“ od GOLDEN NUGGETS je v prostředí SE naprostou novinkou!


MIMOŘÁDNÉ NUTRIČNÍ HODNOTY – výživová dávka balení pochoutek od GOLDEN NUGGETS je uzpůsobena pro sportovce/healthstyle/dietetiky. 100 g sušeného masa = cca 300 g steak ze syrového masa.

​​

RYZE ČESKÝ PRODUKT – společnost GOLDEN NUGGETS s. r. o. je od svého vzniku 100 % českou, využíváme výhradně lokální subdodavatele a spolupracovníky a snažíme se vždy podpořit naši domácí, českou komunitu.

 


100 % ČESKÉ MASO – využíváme pouze maso z českých chovů, podporujeme regionální farmáře a zpracovatele masa.

 


100 % RUČNÍ PRÁCE ZALOŽENÁ NA DLOUHODOBÉ ZKUŠENOSTI – pro doručení výjimečné dobroty využíváme zkušeností a znalostí předních pražských technologů v oblasti řeznictví a uzenářství (samotné produkty zabraly více než 12 měsíců vývoje a neustálého testování).


BEZ NEŽÁDOUCÍ SYNTETICKÉ CHEMIE – díky využití profesionální technologie dokážeme doručit pochoutku bez dalších umělých přísad pro zvýšení trvanlivosti, chemického měkčení, či dalšího nepřirozeného ochucování. Dobroty od GOLDEN NUGGETS jsou vhodné pro alergiky.

BEZ PŘIDANÝCH GLUTEJNŮ ČI GLUTAMÁTŮ – pochoutky neobsahují žádné látky, které by byly škodlivé pro organismus. Jediná návyková věc je jejich chuť!

PŘIROZENÁ POCHUTINA PRO VAŠE TĚLO – podporuje trávení a pomáhá s dodávkou všech nezbytných látek pro uspokojení nejen hladu, ale i potřebných nutričních hodnot pro správnou funkci těla.

​​

PEČLIVĚ VYBÍRANÉ MASO DO KAŽDÉHO BALENÍ – produkty GOLDEN NUGGETS procházejí nejvyšší kontrolou kvality. Díky 100 % ruční práci našich expertů je pečlivě kontrolována každá dávka, která je uvolněna do prodeje.​

znamka.png
Instagram_AppIcon_Aug2017.png
Facebook logo f_logo_RGB-Hex-Blue_512.pn

@goldennuggetscz